Maltepe stor sineklik fiyatları

altepe Stor Sineklik iletişim 0543 239 78 57
Yazın gelmesinden sinekler yüzünden mi korkuyorsunuz? Korkmanıza gerek yok çünkü artık maltepe sineklikler sayesinde, başka hiç bir kimyasal kullanmadan sineklerin evinize girmesini önleyeceksiniz. maltepe stor sineklikler gibi son zamanlarda evlerde büyük kolaylık sağlayan bu sistemler pratik bir şekilde monte edilebiliyor. Siz de pencerelerinize rahatça yerleştirerek, evinizi havalandırırken sinek probleminden de kurtulmuş oluyorsunuz. Ayrıca sineklerin küçük olmasına rağmen oldukça tehlikeli olabileceğini söyleyelim. Çünkü bir çok ölümcül hastalığı taşıyabilen ve kan yoluyla bulaşan sinekler ailenizdekiler için birer tehdit unsuru. Bu nedenle eve sokmamaya çalışmak ve özellikle çocuklarınızı sinek ısırıklarına karşı korumak oldukça önemli.

maltepe sineklik iletişim

maltepe sineklik iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

maltepe Stor Sineklik Sistemi Nasıl Çalışır?
Stor sineklikler yaylı bir makaraya sahiptir. Bu makaraya sarılan telin hareket etmesi sonucu çalışır. Ayrıca sinek teli bir çok dış etkene karşı dayanıklı olarak üretilmiştir. Yani güneşten, rüzgardan ve sudan etkilenmeden, dayanıklılığını sürdürür. maltepe stor sineklik elle kontrol edilebilen yapısıyla kolaylık sağlamaktadır. Ayrıca dayanıklı alüminyum kullanıldığı için senelerce bunu muhafaza edebilirsiniz.
Yanmaz sineklik tülüne sahip olması da onun dayanıklılığını gösteren etmenlerden biridir. Yay frenleme sistemi sayesinde kolaylıkla açılır ve kapanır. Yan ray kısımlarında çapraz kıl fitiller bulunur. Bu sineklik sayesinde pencerelerinizin tüm kontrolü sizde olur. Ayrıca sadece sinek değil, tüllerin bir çoğu tozların evin içerisine girmesini de engeller. Böylece eviniz eskisinden daha temiz kalacak, temizlik esnasında evde biriken tozun daha az olduğunu farkedeceksiniz. maltepe stor sinekliklerin kenarları genelde istenilen renge boyanabildiği için de tercih edilmektedir. Böylece evinizle ve mobilyalarınızla uyumlu, göze batmayacak ve aksine şık duracak bir sineklik tercih edebilirsiniz. Yaz gelmeden bir an evvel sinekliği evinize taktırmalı, bu yazı rahat geçirmelisiniz.