çelik kedi teli

Çelik sineklik kedi teli

İnstagram kullanıcı adımız @kedisinekligi ürün hakkında videolar için instagram sayfamıza göz atabilirsiniz.Çelik sineklik teli için bize ulaşabilirsiniz.

Tel: 0543 239 78 57 numara üstüne tıklayıp whatsapptan yazabilirsiniz.

Hayvansever insanlar o kadar çoğaldı ki her evde bir kedi var. Ve insanlar satın alma sahiplen sloganıyla sokakta bakıma muhtaç kedileri alıp onları kendilerine evlat ediniyorlar. Bu çok harika bir durum. Ancak evde kedi beslemenin olmazsa olmaz bir kuralı vardır. Özellikle yüksek katta oturanların yaptırması gereken pencere için kedi güvenliğini sağlamak ve kedi için sineklik yaptırmaktır. Kediler için hangi sineklik sorusuna gelirsek tabi ki çelik sineklik teli kullanarak yapılmış kedinin yırtamayacağı kedi sinekliği’dir.

Kediler yırtıcı hayvan olmaları nedeni ile normal sineklik tülü yırtabilir. Ve bu nedenle onlara sağlam bir tel yaptırılması gerekir. Firmamız senelerdir bu ürünü yapmakta ve sektörü yaratan firma desek yanlış olmaz. Çelik kedi teli tarafımızca yaygınlaştırılmış olup instagram sayfamıza bakabilirsiniz. @kedisinekligi gördüğünüz gibi okunduğu gibi maltepe kedi sinekliği sektörünü çıkaran sayfa bize aittir. Buraya girerek videoları ve yorumlara bakabilirsiniz.