Balkon kapısı sineklik fiyatları

Genel olarak çok sık gir çık yapılan balkon kapıları için pileli yani akordiyon modelini önermekteyiz. hem açma kapaması hızlı hemde yer kaplamadığı için tercih edilmektedir. kullanışlı bir ürün olduğu için diğer modellere göre fiyatı biraz daha yüksek beyaz pileli kapı sinekliği 140 tl’den renkli kapı sinekliği 160 tl’den başlamaktadır. whatsapp 0543 239 78 57 numaralı telefona yazabilir iletişim ve fiyat alabilirsiniz.

MALTEPE Balkon Kapısı Sineklik Fiyatları

Özellikle yaz aylarında en sık kullanılan alanlar, balkon ya da teraslar olmaktadır. Özellikle bunaltıcı sıcaklardan kurtulmak istediğimizde bu tür balkon alanları rahatlamamız için kullanabilmemiz ayrıca önemlidir. Bundan dolayı da balkon kapılarının çoğu zaman açık kalması, evlerimize sineklerin girmesine ya da birden bire çeşitli böceklerle karşılaşmamıza neden olabiliyor. Bu tür durumlara karşı en güzel önlemlerden bir tanesi ise balkon kapılarına taktırılan sineklikler olmaktadır. Balkon kapısı sineklik fiyatları pek çok etkene ait olarak değişebildiği de unutulmamalıdır.

Balkon kapılarına özel olarak bir sineklik taktırmak, kapının bulunduğu alanın boyu ve enine göre değişmektedir. Ayrıca kapının, yan sürgülü, iki yana sürgülü, tek yerden açılması ya da içe doğru açılması gibi fonksiyonları da kapının fiyatlarının değişmesinde genel nedenlerden bir tanesidir. Eğer doğru ölçümleri yaparsanız, balkon kapısı sineklik fiyatları da ona göre değişebileceğini ön görebilirsiniz. Taktırılmak istenen en ve boy oranları, sineklik fiyatlarında değişiklikler göstermektedir.

Maltepe

Balkon Kapısı Sineklik Model ve Tutarlar

Balkon kapıları, genelde bir ev ya da yazlıkların biçimine göre farklılaşabilmektedir. Bazen büyük bir alanı kaplayabilmektedir. Ayrıca bir mutfak ya da salonun hem penceresi hem de balkon kapısı olan türleri de bulunuyor. Ayrıca katlanma özelliğine sahip olan, yan sürgülü olan türdeki modellerde, balkon kapılarındaki farklı çeşitleri ortaya çıkarmaktadır. Sizde size ait olan türe uygun olarak Balkon kapısı sineklik fiyatları üzerinden, yapılan balkoölçülere göre sineklik taktırabilirsiniz.

Sineklikler kullanışlıdır ve kolayca temizlenebilen hususları da barındırmaktadır. Yaz gelmeden önce temizliğin yapılması ve tekrar kış aylarının başlarında yapılan temizlikler, genel anlamda işinizi görecektir. İyi ve sizi uzun süre idame ettirecek ayrıca evinizin dış görüntüsüne uygun olan Balkon kapısı sineklik fiyatları üzerinden, kendi tercihlerinize göre bir sipariş yaptırabilirsiniz.