Maltepe Menteşeli Sineklik

Evlerimizdeki kapı ve pencerelerimiz için olmazsa olmaz ürünler arasında yer alan sineklikler bana göre yüzyılın en önemli buluşları arasında yer almaktadır. Sineklik olmayan bir ev ile maltepe menteşeli sineklik olan bir evi yaz aylarında ikisini ayrı ayrı ziyaret ettiğinizde ne demek istediğimi çok açık şekilde anlayacaksınız.

Sineklik evimize dışarıdan gelebilecek her türlü haşere, böcek ve benzerli tehlikelere karşı ciddi bir koruma kalkanı oluşturmaktadır.

maltepe sineklik

maltepe sineklik

Yaşamımızı güzelleştiren bir takım şeyler vardır ki böcekler ve haşereler bunlardan değildir. Daha çok mide bulandırıcı kategorisinde yer alan haşereler takımını evimizden ve yaşam alanlarımızdan yok etmemiz gerekir işte bunun için de sinekliklere ihtiyacımız vardır.

Sinekliklerin ince delikleri sayesinde içeriye hava akışı çok rahat şekilde olabilirken sinek, böcek ve benzerli haşereler içeri hiçbir şekilde girememektedir bu da yaz ve kış farkı gözetmeksizin her zaman camlarımızı ve pencerelerimizi evimizi havalandırmak için rahat şekilde açabileceğimiz anlamına gelmektedir.

Sizler de evlerinizde böyle bir konfora sahip olmak için menteşeli sineklik modelleri başta olmak üzere evinizin ve pencerelerinizin yapısına göre farklı sineklik modellerini tercih edebilir ve camlarınızdan giren istenmeyen canlıları engelleyebilirsiniz.

Bizler bu konuda geçmişten aldığımız güven ve geleceğe umutla bakmaktayız, bizden hizmet almak sineklik modellerimizi incelemek için sitenin iletişim bölümünde yer alan bilgilerden bize ulaşabilir ve dilediğiniz konuda bilgi alışverişinde bulunabilir fiyat alabilirsiniz.

 

 

MALTEPE MENTEŞELİ SİNEKLİK FİYATLARI NE KADAR ÜCRETLE SATILMAKTADIR?

Şöyle ki ölçü al üret montaj yap olan bir sektörde her zaman istenilen ürünün adedi ve ölçüsü önemlidir. Ölçü olarak kapı veya pencere olarak belirtilmesi yeterlidir. O fiyatlarda pek değişiklik olmaz. Ancak adet sayısı önemlidir. Çünkü 1 adet istenildiğinde tamamen masraf olmaktadır hatta zarara girilmektedir. Ancak 4-5 adet istenildiği takdirde kar etmiş oluyoruz ve kar etmekten kısıp daha uygun fiyatlara yapıyoruz. Kısaca az iş çok masraf çok iş az masraflı olarak yaptırabilirsiniz.

Peki biraz örnek verelim. 4 adet beyaz menteşeli sineklik isterseniz 190 tl olur. 1 adet isterseniz 100 tl oluyor. Yani anladığınız üzere 1-2 adet olunca fiyat olması gerekenden çok daha yükseklere ulaşıyor. İletişim 0543 239 78 57 bize ulaşırsanız tam net fiyat verebiliriz.