Maltepe pimapen sineklik

MALTEPE PİMAPEN SİNEKLİK

Maltepe hizmetimiz için iletişim numaralarımız 0543 239 78 57 – 0545 908 20 08

Öncelikle whatsapp aracılığı ile ulaşmanız tavsiyemizdir. Çünkü bu sayede ürün hakkında bizler ve sizler karşılıklı fotoğraf ve yazılı olarak görüşme imkanı bularak daha sağlıklı bilgi ve fiyat teklifi verebiliyoruz.

Pimapen sineklikler, doğramalara monte edildiği taktirde çeşitli böceklerin ve sineklerin kapalı alana girmesi engelleyen aparatlardır. Bu aparatlar sayesinde haşerelerden bulaşabilecek çoğu hastalığın da önüne geçilmiş olunur. Pimapen sineklik sistemleri kapılara, pencerelere ve balkonlara yani haşerelerin girebileceği her yere uygun koşullar sağlandığı taktirde kolayca monte edilebilirler. Yer sıkıntısının olmadığı durumlarda içe açılabilen menteşeli sistemler tercih edilirken, yer sıkıntısının olduğu durumlarda ise aşağı ve yukarı hareket ederek açılıp kapanabilen pimapen stor sineklikler çeşitli yüzeylere uygulanabilir. Bazı durumlarda ise sabit pimapen sineklikler uygulanarak yer sıkıntısı tamamen ortadan kaldırılabilir.

Pimapen sineklikler kullanıcılarına çeşitli avantajlar sunarlar. Üretimleri kolay ve ucuzdur. Uygulanacakları yüzeye kolayca monte edilebilirler. Gerektiğinde hızlıca sökülerek temizlenip tekrar takılabilirler. Sineklerin ve diğer böceklerin girmesini engelleyen elyaf yapı görüşü engellemez. Standart renkler ek ücret gerektirmeden uygulanabilirken; standart olmayan bazı özel renkler ise cüzi miktarlara pimapen sinekliklere uygulanabilmektedir.

Maltepe gibi yerleşimin yoğun olduğu, daire metrekarelerinin düşük olduğu bir alanda genellikle pimapen stor sineklik uygulaması ev sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Şık görünüşü ve kolay kullanımı sayesinde pimapen stor sineklik uygulaması yoğun nüfustan kaynaklı atık sorunun ortaya çıkardığı sinek problemini çözmede ev sahiplerinin bir numaralı yardımcısı olmaktadır. Pimapen sinekliklerin standart olmayan doğramalara da sipariş üzerine kolayca üretilebiliyor olması ise sistemin bir başka avantajı olarak göze çarpmaktadır.

Kış aylarında sıkça yaşanan pimapen pencereden soğuk gelmesi gibi sorunlarda pimapen tamiri yapan firmamız en uygun fiyatlar ve hızlı biçimde size yardımcı olmaktadır. Peki tamir dediğimizde hangi sorunlar akla geliyor. Pimapen kol bozulması ve boşa dönmesi, kapı menteşelerinin kırılması veya pimapen pencere tam kapanmayarak içeri soğuk alması gibi sorunlar yer almaktadır. İşte bu ve bunun gibi en büyük sorunlarınızda size destek olmaktayız.