Sineklik modelleri ve fiyatları

Malum şuan bir sineklik aradığınızda karşınıza hiç olmadık sonuçlar çıkabiliyor. Biz ise burada size pencere ve kapı için yapılan sineklik modellerini ve olması gereken fiyatları ileteceğiz. Maltepe sineklik olarak her daim sizlere hızlı hizmetimiz bulunmaktadır. Öncelikle yaptığımız modelleri ve bunların fiyatlarını iletelim

Maltepe sineklik modelleri nelerdir? Nerelerde kullanılır.

Menteşeli sineklik modeli ve fiyatları nedir? Nerelerde kullanılması önerilir.

   • İlk modelimiz menteşeli olarak lanse edilen pencere ve kapıların arkasına bağlanarak kullanılan menteşeler sayesinde dışarı olarak hareket eden en uygun fiyatlı üründür.
    En uygun fiyatlı olmasına rağmen en çok tercih edilenidir. Çünkü kullanılışı çok rahattır.
    Tabi ki sadece pencerelerde değil, kapılar içinde en çok tercih edilenidir. Tabiki balkonlarınız geniş ve arkasında yer var ise bu modeli öneriyoruz. Dar balkonlar için birazdan bahsedeceğimiz modeli seçmeniz belki maliyeti yükseltir ancak rahat bir kullanım sağlanması açısından önemlidir. Balkon kapısı sinekliği menteşeli olarak tercih ederseniz fiyatları 90 tl renkli olan modeller için 100 tl olarak yapılmaktadır.hattır. Ayrıca ucuz bir üründür. Beyaz bir pencere için fiyatı 45 tl, renkli bir pencere için 50 tl’dir.

  menteşeli sineklik

  menteşeli sineklik

Pileli sinelik nasıl bir üründür. Fiyatları neler ve nerelerde kullanılır?

  • İkinci modelimiz ise akordiyon olarak lanse edilen katlanabilen ve hiç yer kaplamadan kapı ve pencerelerde kullanılması uygun olan pileli sinekliktir. Bu model özellikle geniş olarak açılan ikili kapılarda kullanılır. Dar balkonlara menteşeli yerine bu sinekliği yapılması halinde çok rahat edeceksiniz. Çünkü kendi 1.8 cm lik kasasına toplanan ve çektiğinizde tekrar aktif olarak görevini yerine getiren pileli sineklik fiyatları kapı için 150 tl’dir. Pencere için genel olarak menteşeli tercih edilsede bu ürünüde düşünebilirsiniz. Beyaz pencere için 90 tl fiyatı bulunmaktadır. Renkli pencere için 100 tl olarak fiyat belirlenmiştir.
pileli sineklik

pileli sineklik

Kedi sinekliği olarak lanse edilen ürünün özellikleri ve kedi sinekliği fiyatları ne kadar ?

 • Can yoldaşı mı desek evladımız mı desek. Bunu ancak kedi besleyenler anlar. Onların sevimli olmaları kadar yaramaz olmalarını seviyoruz. Ancak bu yaramazlık olayı pencere önüne gelince ağzımız yüreğimize geliyor. İşte bu nedenle onlara karşı bir önlem almak için pencerelere kedi sinekliği taktırmalıyız. Ancak menteşeli dışa açılan ürünü ittirerek açabiliyorlar. Pileli modelin altından üstünden geçebiliyorlar. Ve tırnakları kesilmiyorsa tüle tırmanıp yırtabiliyorlar. Bu nedenle Marmara sineklik tarafından yapılan özel paslanmaz çelik yani krom nikel tel kedilere %100 dayanıklı bir üründür. Ayrıca ürün dışa değil içe açılır şekilde ve kilitli olarak yapılıyor. Tabi normal sineklikten kat ve kat dayanıklı olan kedinizin hiç bir şekilde zarar veremeyeceği bu ürünün maliyetide biraz daha yüksek pencere için 150 tl kapı için 250 tl ancak ömürlük bir ürün olduğu için ilk başta kesinlikle çok pahalı diye düşünmeyin. 50 TL lik normal tüllü dışa açılan ürün hem dayanmaz hem kediniz zarar görebilir.

Şimdilik en çok kullanılan sineklik modellerini ve sineklik fiyatlarını sizler için burada biraz anlattık. Umarız ki faydalı olmuştur. Kaliteli ürün için 0543 239 78 57 numaralı telefonlardan iletişime geçebilirsiniz.