Maltepe Pileli sineklik fiyatları

Yıllardır kapılara yapılan sineklik sistemlerinden verim alınamadı. Çabuk bozulmaları ve kolay kullanım sağlayamamaları sebebi ile hep bir alternatif arandı. Şimdi ise bu soruna çözüm bulundu ve artık kapılar için yer kaplamayan, küçük çocukların dahi kolayca kullanabileceği akordiyon yani pileli sineklik sistemleri ortaya çıktı.
Menteşelinin dışarı açılırken yer kaplaması, stor sinekliğin yaylı olması nedeni ile zor kullanılmasına karşın çıkarılan bu akordiyon sistem görenleri şaşırtıyor ve sevindiriyor.

Pileli sineklik fiyatları ise menteşeli’den biraz daha yüksek ancak stor sineklik’ten daha ucuzdur. Çünkü kapılar için stor yapılması için ray, kasa ve kutu için aşırı derecede fazla alüminyum kullanılıyor. Eee alüminyum pahalı malzeme ancak pileli sineklikte bu kadar alüminyum kullanılmadığı için stor’dan daha ucuz. Balkon kapısı için sineklik fiyatları pileli model için 150 tl, menteşeli model için ise 90 tl olarak başlangıç fiyatlarıdır. tel : 05459082008
maltepe sineklik

Bu nedenle bizim Maltepe pileli sineklik fiyatları listemizi gördüğünüzde memnun kalacağınızı bilmenizi isteriz. Biz 1985 yılından beridir sineklik üretimi yapan kaliteli ürünler ile tavsiye edilen pileli sineklik firmasıyız.

Akordiyon sineklik fiyatları neden stor sineklikten yüksek!

Akordiyon sineklikte kullanılan tülün katlanır olması nedeni ile fiyatlar biraz daha artmaktadır. Çünkü sonuç olarak tül için özel makinalarda katlama işlemi yapılıyor. Bunun sonucunda maliyet bir hayli artıyor ve satış fiyatıda bu nedenle yükseliyor. Aynı zamanda çalışması için ip kullanılıyor. İp pahalı mı hayır. tek iletişim : 05459082008 Pahalı olmasını sağlayan o iplerin el işçiliği ile sinekliğin çalışması için uygulanmasıdır. Yani bu bir hayli vakit alan bir işlem olduğu için işçilik fiyatıda yükseltiyor. Stor sineklikte alüminyum fazla kullanılıyor dedik. Ama storda bu kadar çok uğraşılmıyor. Bir stor kapı sinekliği 10 dk sürüyor ise pileli kapı sinekliğinin yapımı yarım saat sürüyor. Bu nedenle Akordiyon sineklik fiyatları stor sineklikten yüksektir.